SRPSKE GOL-MAŠINE VLADAJU SVETOM: Đorđe Jovanović u stilu Vlahovića i Mitrovića! Četiri gola na četiri utakmice!

Dominacija

Đorđe Jovanović, nekadašnji fudbaler Partizana i Čukaričkog, preti da pomuti slavu Dušana Vlahovića i Aleksandra Mitrovića.

Jovanović je početkom februara iz Čukaričkog prešao u redove Makabija iz Tel Aviva. I u prve četiri utakmice postigao četiri gola!

Makabi je kao gost u 24. kolu savladao Hapoel Nof Hagalil sa 3:1, a Jovanović je postigla dva gola. Prvi put je zatresao mrežu protivnika u 16. minutu, a drugi devet minuta kasnije.

Makabi je trenutno treći u prvenstvu Izraela sa 47 bodova iz 24 utakmice. Isped je Hapoel Ber Šiva sa dva boda više, a lider Makabi Haifa ima 55 bodova.