CIGARA ZA SMIRENJE: Trener Portugala jedva PREŽIVEO završnicu sa Turskom! VIDEO

NA MUKAMA

Fudbaleri Portugala plasirali su se u finala baraža za Svetsko prvenstvo u Kataru.

Nakon što je Srbija slavila u Lisabonu i poslala bivše evropske šampione u baraž, život je mogla da im zagorča i Turska.

Najbolji strelac ove selekcije Burak Jilmaz promašio je penal 85. minutu i za 2:2 i nastavak muka za Portugalce.

Portugal je golom u četvrtom minudu nadoknade potvrdio pobedu i plasman u final baraža.

Celokupan stres teško je pao selektoru Fernandu Santošu a to najbolje opisuje situacija na kraju meča.

On je jedva dočekao kraj utakmice i izvadio cigaru. kako bi se smirio od velikog stresa proživljenog samo desetak minuta ranije.

U finalnom meču za plasman na Svetsko prvenstvo Portugalci će za protivnika imati reprezentaciju Severne Makedonije koja je senzacionalno savladala Italiju u Palermu minimalnim rezultatom.