POTPUNI MUK I NEVERICA! Najveći tragičari u 118. minutu imali kartu za Mundijal, u 124. ih gosti šokirali! VIDEO

Ovo se retko viđa

Najveći tragičari kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru definitivno su Alžirci.

Selekciji sa samog severa Afrike VAR je dva puta poništio gol, potom je u 118. minutu konačno stigla do gola koji je vodi dalje, da bi samo šest minuta kasnije usledio hladan tuš.

Epilog je da Kamerun ide dalje i to zahvaljujući golu Toka Ekambija u 124. minutu, odnosno četvrtom od četiri minuta nadoknade koliko je sudija Gasama iz Gambije predvideo za ovaj susret, tako ostavivši na hiljade Alžiraca na stadionu i milione kraj malih ekrana u suzama - 1:2 (0:1, 0:1).

Alžir je u prvoj utakmici u Kamerunu slavio sa 1:0.

Kamerun je uspeo da anulira prednost već u 22. minutu golom Čupo-Motanga. Alžiru su poništeni golovi u 49. i 91. minutu. Ipak, u 118. minutu Tuba je izjednačio i tako doneo Alžiru rezultat koji ga vodi u Katar.

Ali, nije bilo tako. Drugi produžetak je imao četiri minuta zaustavnog vremena, a u poslednjim sekundama Kamerun je došao do gola i plasmana na Svetsko prvenstvo.