IMOBILE POBEGAO VLAHOVIĆU: Het-trik sjajnog napadača Lacija!

uzbudljiva trka

Fudbaleri Lacija pobedili su danas na gostovanju Đenovu sa 4:1, u meču 32. kola italijanske Serije A.

Gosti su poveli u 31. minutu preko crnogorskog fudbalera Adama Marušića, a do kraja poluvremena u strelce se upisao i Ćiro Imobile, koji je gol postigao u prvom minutu nadoknade.

Imobile je u 63. minutu povećao rezultat, a pet minuta kasnije autogol je postigao igrač Lacija Patrik.

Konačan rezultat je svojim trećim golom na meču postavio Imobile u 76. minutu.

Imobile je ovim het-trikom prestigao našeg Dušana Vlahovića na prvom mestu liste strelaca u Seriji A. Napadač Lacija sada ima dva gola više od srpskog reprezentativca (24:22).

Za Đenovu je ceo meč odigrao srpski igrač Nikola Maksimović, dok je za Lacio ceo meč igrao Sergej Milinković-Savić.

Lacio se nalazi na petom mestu Serije A sa 55 bodova, a Đenova je pretposlednja 19. sa 22 boda.

U sledećem kolu Lacio dočekuje Torino, dok će Đenova gostovati Milanu.