MITROVIĆ MORA DA ČEKA NA ŠAMPANJAC: Fulam posle preokreta poražen od fenjeraša! Pobeda ga deli od Premijer lige

Čempionšip

Fudbaleri Fulama poraženi su na gostovanju Derbiju sa 2:1 (0:1) i tako odložili promociju u Premijer ligu.

Ipak, samo pravo sportsko čudo može da spreči tim Aleksandra Mitrovića od plasmana u najviši rang.

Fulam je to mogao da reši već ove večeri. Bio je na dobrom putu pošto je poveo golom Karvalja, koji od naredne sezone nosi dres Liverpula, u 20. minutu.

Međutim, preokret se desio u nastavku. Derbi je izjednačio preko Planža u 51. minutu, a Adarabiojo je u 73. minutu postavio konačan rezultat.

Fulam je trenutno prvi sa 83 boda, devet više od drugoplasiranog Burnmauta. Ipak, ono što je bitnije, ima 13 bodova više od trećeplasiranog Hadersvila koji ima i utakmicu više.