TRENER PARTIZANA STANOJEVIĆ O RANOJ DVOSTRUKOJ IZMENI: O JOJIĆU NIŠTA! Vujačić imao problem, nije mogao da nastavi meč!

OSTALE nedoumice

Trener Partizana Aleksandar Stanojević nije do kraja obrazložio je posle utakmice protiv TSC-a zbog čega je već u prvom poluvremenu napravio dvostruku izmenu, kada je u 40. minutu pružio šansu Lazarau Markoviću i Siniši Saničaninu umestao Miloša Jojića i Igora Vujačića. Naime, on nije pominjao direktno Jojića, koji je bio glavni krivac za primljeni gol.

Partizan, TSC

Crno-beli su trijumfovali rezultatom 4:1 i preuzeli prvo mesto na tabeli, sa bodom više od Crvene zvezde i utakmicom više od najvećeg rivala.

- Čestitam momcima na karakteru, gubili smo, teško vreme, ali smo se izdigli. Oni su izneli sami ovu utakmicu, svaka im čast - rekao je Stanojević.

Potom se osvrnuo na izmene u kojima je Miloš Jojić izveden zbog izuzetno slabe igre, a nedoumice oko zamene štopera Vujačića je otklonio Stanojević.

- Imao je problem, nije mogao da nastavi. Imamo određenih problema s povredama - kratko je obrazložio Aleksandar Stanojević.