Ronaldo za prvenac Reala, prvi poraz Đukića

MADRID- Fudbaleri Reala zabeležili su prvi trijumf u novoj sezoni Primere, pošto su večeras u utakmici trećeg kola savladali Granadu sa 3:0 (1:0).

Dva pogotka za aktuelnog šampiona Španije postigao je Kristijano Ronaldo, a u strelce se upisao i Gonzalo Iguain.

Barselona je uz dosta muke na Kamp nou savladala Valensiju sa 1:0 (1:0), a jedini gol postigao je levi bek Adrijano u 23. minutu.

Ranije u nedelju prvi poraz u sezoni doživeo je Valjadolid trenera Miroslava Đukića, koji je izgubio u Bilbaou sa 2:0 (0:0).

Rezultati i strelci trećeg kola Primere:

Rajo Valjekano - Sevilja 0:0.

Bilbao - Valjadolid 2:0 (Aduriz 69, Laskurain 75).

Levante - Espanjol 3:2 (Huanlu 54, Lel 56, Mičel 90 - Longo 21, Tehera 28).

Real Madrid - Granada 3:0 (Ronaldo 26, 54, Iguain 76).

Barselona - Valensija 1:0 (Adrijano 23).

Ponedeljak:

Betis - Atletiko Madrid (21.30).

Subota:

Selta - Osasuna 2:0, Saragosa - Malaga 0:1, Deportivo - Hetafe 1:1, Majorka - Sosijedad 1:0.