LOZNICA TRIJUMFOVALA NAD KONJARNIKOM: Domaći tim slavio u prvom meču polufinala plej-ofa Prve lige

FUTSAL

Ekipa KMF Loznica grad slavila je protiv beogradskog Konjarnika sa ubedljivih 5:0 (3:0) u prvom polufinalnom susretu plej-ofa Prve lige, odigranom u lozničkoj hali ‘’Lagator’’.

Strelci za domaće bili su Avramović koji je dva puta tresao mrežu dok su po jedan gol postigli Kostić, Kocić i Rakić.

Loznica

Utakmica uprkos visokom rezultatu nije bila laka jer se igralo borbeno, jako i na visokom nivou tokom celog meča. Loznica je povela u sedmom minutu pogotkom Kostića da bi se u 11. u strelce najpre upisao Avramović, a potom i Kocić pa je sa tri gola prednosti otišla na odmor.

Loznica

Da se mreže zatresu u nastavku se čekalo do 31. minuta kada se Avramović ponovo upisuje u strelce, a 60 sekundi kasnije to čini i Đorđe Rakić, najmlađi igrač Loznice, koji je postavio konačan rezultat. Vremena za slavlje nema. Loznica već u sredu putuje u Vranje gde igra finale Kupa Srbije sa Novim Pazarom, a narednog vikenda u Beogradu je čeka druga polufinalna utakmica sa Konjarnikom.