SRBIJA U ČETVRTFINALU EP: Istorijski uspeh Orlića! Dali gol Španiji u 88. minutu i prošli dalje VIDEO

Bravo

Fudbaleri Srbije do 17 godina plasirali su se u četvrtfinale Evropskog prvenstva.

Orlići selektora Radovana Krivokapića su u trećem kolu u Izraelu odigrali nerešeno 1:1 sa Španijom i tako izborili plasman među osam najboljih na Starom kontinentu.

Španija je pobednik grupe sa sedam bodova, Srbija je osvojila pet, Belgija četiri, dok je Turska ostala bez bodova.

Španija je povela golom Davida Mele Buliona u 75. minutu, da bi bod za prolaz Srbiji doneo Jovan Milošević iz penala u 88. minutu. Srbija je do boda došla sa igračem manje pošto je u 78. minutu isključen Jovan Mijatović.

Protivnik u četvrtfinalu najverovatnije će biti selekcija Portugala koja večeras igra svoj meč protiv Danske.