MEČ KARIJERE! MLADI SRBIN RASPAMETIO AMERE: Joveljić ispisao istoriju MLS lige! OVO NIKO NIKADA NIJE USPEO DA URADI!

NESTVARNA PARTIJA

Joveljić je postao prvi igrač u istoriji MLS lige koji je ušao sa klupe i učestvovao u četiri gola svog tima

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija savladali su Ostin rezultatom 4:1, a apsolutni junak utakmice bio je mladi srpski fudbaler Dejan Joveljić.

Samo 33 minuta na terenu bila su dovoljna Joveljiću da ispiše istoriju MLS. Naime, Bivši napadač Zvezde ušao je u igru u 57. minutu i napravio šou.

Dva puta je pogodio mrežu i upisao je dve asistencije! Nikada u istoriji MLS-a jedan rezervista nije imao takav učinak.

Joveljić posle sedam odigranih utakmica ima tri postignuta gola.