SRBIN PRESUDIO KLUBU IZ GNJILANA: Srpski fudbaler izbacio predstavnika tzv. Kosova: Postigao gol i EMOTIVNO ga proslavio! VIDEO

liga konferencija

Fudbalski klub Gnjilane, predstavnik tzv. Kosova u Ligi Konferencija, ispao je u prvom kolu kvalifikacija za ovo takmičenje od letonske Liepaje.

Gnjilane je slavilo u prvom meču u južnoj srpskoj pokrajini u prvom meču sa 1:0, ali su Letonci sa 3:1 u revanš meču kod kuće bili uspešniji i prošli dalje.

Liepaju je ka pobedi pogurao i srpski fudbaler Nemanja Belaković, koji je bio baš motivisan protiv Gnjilana.

Belaković je ušao na startu drugog poluvremena i u 64. minutu pogodio za 2:1 i vođstvo Liepaje, čime je izjednačio ukupan skor.

Gol Belakovića možete pogledati OVDE

Partizanov đak skinuo je dres i dobio žuti karton, čime je pokazao koliko mu znači pogodak.

Prolaz Liepaji doneo je Dodo golom u 88. minutu za veliko slavlje u Letoniji.