VELIKI SKANDAL U ZAGREBU: Navijači Dinama i Škupija skandirali UBIJ SRBINA

VELIKI SKANDAL U ZAGREBU: Navijači Dinama i Škupija skandirali UBIJ SRBINA! Istaknuta i albanska zastava (VIDEO)

Skandalozna dešavanja na "Maksimiru" tokom meča drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona između Dinama i Škupija.

Dinamo, Škupi

UEFA će imati posla posle duela između hrvatske i makedonske ekipe pošto je u Zagrebu viđen još jedan u nizu skandala.

U jednom trenutku utakmice, navijači oba tima počeli su sa nacionalističkim skandiranjem "Ubij Srbina", da bi se navijači Dinama potom okomili i na goste tokom drugog poluvremena skandirajući "Ubij Šiptara", preneo je portal Net.hr.

Osim toga, na tribini sa navijačima Škupija, koji sebe nazivaju "Šverceri", viđena je i albanska zastava koja je celu utakmicu stajala na ogradi.

Podsetimo, fudbaleri Škupija iz Skoplja iznenadili su Dinamo iz Zagreba i odigrali nerešeno 2:2.

Gosti su poveli golom Kvevena u 25. minutu, a izjednačio je Ademi u 44. minutu. Bruno Petković u 86. minutu postigao, mislilo se odlučujući pogodak, a onda je gostujući tim izjednačio u 89. minutu golom Kefasa.