MOĆNA BARSELONA: Katalonski klub UBEDLJIV u pripremnom meču! Mreža Intera iz Majamija se zatresla čak 6 puta

PRIJATELJSKI MEČ

Fudbaleri Barselone pobedili su u prijateljskoj utakmici u Majamiju lokalnu ekipu Intera sa 6:0.

Katalonski tim je u vođstvo doveo Pjer-Emerik Obamejang u 19. minutu, a šest minuta kasnije u strelce se upisao novi igrač Barselone Rafinja.

Do kraja poluvremena gol je postigao i Ansu Fati u 41. minutu, dok su u nastavku golove postizali Gavi u 55., Memfis Depaj u 69. i Usman Dembele u 70. minutu.

Barselona je prošle noći potvrdila dolazak dosadašnjeg igrača Bajerna iz Minhena Roberta Levandovskog. Poljski napadač je u katalonski tim došao u transferu vrednom 50 miliona evra.

Naredni prijateljski meč u Sjedinjenim Američkim Državama Barselona igra protiv Real Madrida u noći izmedju subote i nedelje.