CRVENA ZVEZDA SAZNALA PRVOG RIVALA U EVROPI: Crveno-belima upozorenje! Senzacionalni preokret i četiri gola za OPREZ na Marakani

3. kolo kvalifikacija za LŠ

U 3. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, Crvena zvezda će igrati protiv Pjunika.

Jermeni su napravili veliki preokret u meču sa Didelanžom i izborili plasman u narednu rundu.

Tim iz Luksemburga je poveo i u revanšu sa 1:0 (prvi meč dobili rezultatom 1:0), ali onda su potpuno pali... Pjunik je sa četiri gola slavio 4:1 i došao do velikog uspeha.

Domaćin je poveo golom Hasana u 21. minutu. Žuninjo je izjednačio u 24. minutu, pa je prvo poluvreme završeno rezultatom 1:1.

U nastavku su mrežu domaćina pogađali Juričić u 54. minutu, Otubanjo u 76. minutu i Juričić ponovo u 85. minutu.

Crvena zvezda će u prvom meču biti domaćin 2. avgusta na stadionu "Rajko Mitić", dok je revanš 9. avgusta u Jerevanu.