PONIŽENJE KAKVO AJAKS NE PAMTI! Najljući rival dao im pet golova usred Amsterdama! Pogledajte ovo REŠETANJE (VIDEO)

superkup holandije

Prvak Holandije Ajaks doživeo je poniženje kakvo se na pamti i to usred Amsterdama na "Johan Krojf areni" od najljućeg protivnika PSV-a, koji su "kopljanicima" dali čak pet golova.

Viđena je prava goleada: Ajaks - PSV 3:5 (1:2), ali je to slaba uteha za domaćina, za koga je srpski reprezentativac Dušan Tadić odigrao svih 90 minuta.

Ajaks

Til je postigao het-trik za goste iz Ajndhovena, a u strelce su se upisali i Gakpo i Simons, koji je postavio konačan rezultat u finišu susreta. Golove za Ajaks su dali: Bergvijn, Antoni i Kuduz.

Fudbaler Ajaksa Bazi je dobio crveni karton u 76. minutu, tako da je ekipa iz Amsterdama završila meč sa igračem manje.

Pogledajte sve golove sa meča:

Zbog prigovora je žuti karton u poslednjem minutu finala dobio kapiten Ajaksa Dušan Tadić.