NIJE KRAJ MAGIJI! SENZACIONALAN UČINAK TANDEMA ORLOVA IZ TORINA: Jedan drugom asistirali za golove! 2 GOLA + 2 ASISTENCIJE

BRAVO

Mitrović, Tadić, Jović... Nije kraj. Radonjić i Lukić! Pa, ovo je definitivno magičan dan za srpske fudbalere.

Torino je kao domaćin ostvario rezultatski ubedljivu pobedu protiv drugoligaša Palerma od 3:0, ali je rivala slomio tek u drugom poluvremenu i to golovima i asistencijama Saše Lukića i Nemanje Radonjića.

Najpre je u 54. minutu Radonjić bio asistent, a Lukić strelac, da bi u 73. minutu obrnuli uloge. Dakle, za 19 minuta - 2 gola i 2 asistencije srpskih asova.

Konačan rezultat postavio je Pelegri u 79. minutu.