PREMIJERLIGAŠKO LUDILO I DVA GOLA U MINUTU: Aston Vila preživela HAOTIČNU završnicu, Džerard pobedio Lamparda

Premijer liga

Fudbaleri Aston Vile pobedili su na svom terenu ekipu Evertona sa 2:1, u utakmici drugog kola Premijer lige.

Prvi gol na meču i prvi za Aston Vilu u novoj sezoni postigao je Dani Ings u 31. minutu i taj rezultat od 1:0 stajao je na semaforu sve do finiša meča.

Aston Vila je u 86. minutu pogotkom Emilijana Buendije duplirala prednost i kada je izgledalo da je meč rešen Everton je samo minut kasnije smanjio autogolom Luke Dinja.

Do kraja meča je bilo uzbudljivo na terenu, bolje šanse je propustio Everton, pa je tim Stivena Džerarda uspeo da upiše prva tri boda u novoj sezoni Premijer lige protiv ekipe koju vodi Frenk Lampard

.

Posle poraza od Čelsija u prvom kolu, Everton će prvi trijumf u novoj sezoni tražiti u narednom kolu kada će dočekati Notingem Forest, dok će Aston Vila gostovati Kristal Palasu.