LALE ZAUSTAVLJENE U LAZAREVCU: Kolubara i Vojvodina podelili bodove, bez golova u Kruševcu

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Kolubare i Vojvodine odigrali su večeras u Lazarevcu nerešeno 2:2, u utakmici šestog kola Super lige Srbije.

Strelci za Kolubaru bili su Nemanja Milojević sa penala u 27. minutu i Stefan Marjanović u 79. minutu, dok su golove za novosadski tim postigli Veljko Simić u 57. i Nemanja Nikolić u 71. minutu.

Vojvodina je trenutno treća na tabeli domaćeg šampionata sa 11 bodova, dok je Kolubara deveta sa šest osvojenih bodova.

U narednom kolu, fudbaleri Vojvodine će dočekati Mladost, dok će Kolubara prvo u odloženom meču trećeg kola dočekati niški Radnički a potom će gostovati Voždovcu.

Na meču Napretka i TSC-a u Kruševcu nije bilo golova.

Tim iz Bačke Topole je peti tim lige sa devet bodova, dok je Napredak na 14. poziciji sa dva boda na svom kontu.

Fudbaleri TSC-a u sedmom kolu Super lige Srbije dočekuju Mladost GAT, a Napredak putuje u Novi Pazar.