FANTASTIČNI VLAHOVIĆ NOSIO JUVENTUS DO POBEDE: Dva gola DUŠANA SILNOG, debitovao i Filip Kostić! VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Juventusa savladali su Sasuolo sa 3:0 u utakmici 1.kola italijanske Serije A.

Zablistao je srpski golgeter Dušan Vlahović koji je postigao dva gola. Najpre sa penala u 43. a potom i u 51. minutu.

Vodeći gol za Juventus postigao je Argentinac Anhel Di Marija u 26. minutu.

Za Juventus je debitovao još jedan srpski fudbaler Filip Kostić. On je u igru ušao sa klupe u 61. minutu

Vlahović je nastavio sjajnu seriju iz prethodne sezone.

Najpre je pogodio sa penala u 43. minutu za koji se sam izborio. Poslao je golmana u jednu, a loptu u drugu stranu i rutinski zatresao mrežu.

U 51. minutu Vlahović se najbolje snašao u petercu gostiju nakon asistencije Di Mariju, pokupio odbitak u padu i poslao loptu u mrežu.

Masimilijano Alegri je očekivano stavio Vlahovića u špic napada Juventusa, dok će Kostić koji je tek došao šansu očekivano meč počeo sa klupe i dobio šansu u drugom poluvremenu.

Vlahović je u Juventus stigao u januarskom prelaznom roku i na 15 prvenstvenih mečeva postigao 7 golova.

Uz to srpski golgeter postigao je po gol u Kupu Italije i Ligi šampiona.

Filip Kostić

Sa druge strane Filip Kostić je nakon fantastične sezone u Ajntrahtu i osvajanja Lige Evrope sa nemačkim klubom, pojačao Juventus u letnjem prelaznom roku i ovo će biti njegov debi u novom klubu.

Kostić je poput Vlahovića zimus imao fantastičan doček u Torinu.

U narednom kolu, Juventus će gostovati Sampdoriji, dok će Sasuolo dočekati Leće.