DINAMO PAO U NORVEŠKOJ: Spektakl u Glazgovu, pobeda Kopenhagena! Odluka u revanšu VIDEO

plej of za ligu šampiona

Odigrane su prve tri utakmice plej ofa za Ligu šampiona.

Zagrebački Dinamo poražen je od Bodo Glimta u Norveškoj rezultatom 1:0. Jedini pogodak postigao je Pelegrino u 37. minutu

U Glazgovu u sjajnom meču domaći Rendžers i PSV odigrali su nerešeno 2:2. Poveo je PSV golom Sangarea u 37. minutu. Rendžers preokrenu preko Čolaka u 40. i Loreca u 70 minutu, a konačan rezultat postigao je Obispo u 78. minutu.

Glazgov Rendžers

Kopenhagen je stekao mimimalnu prednost pred revanš savladavši turski Trabzon na svom terenu sa 2:1. Domaćin je imao dva gola prednosti preko Klasena u 9. i Leragera u 48. minutu, a nadu gostima vratio je Bakasetas u 78. minutu.

Preostale tri utakmice na programu su u sredu a u centru pažnje je gostovanje Crvene zvezde u Izraelu protiv Makabi Haife.

Igraju još Dinamo Kijev - Benfika i Karabag -Plzen.