NOVI PAZAR GAZI REDOM: Pazarci pobedom u Novom sadu stigli na deobu prvog mesta (VIDEO)

superliga srbije

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su Mladost GAT u Novom Sadu sa 2:1 (2:0) u okviru 8. kola Super lige Srbije. Pazarci su zabeležili petu uzastopnu pobedi i stigli na deobu prvog mesta sa Crvenom zvezdom, sa 15 osvojenih bodova.

Vodeći gol za goste je posle brzog kontranapada postigao Majdevac u 14. minutu, koji je samo sedam minuta kasnije dao i drugi gol za Novi Pazar. Mladost, koju sa klupe predvodi novi trener Aleksandar Linta, mučila se u prvom poluvremenu, da bi u nastavak ušli pogotkom i to kakvim.

Remek delo Andrije Radulovića izmamilo je uzdahe polupraznog "Karađorđa", ali oni koji su prisustvovali, zaista su bili svedoci evrogola.

Domaći su imali inicijativu, ali nije bilo previše prostora pored čvrste odbrane Novog pazara.. Tek u 87. minutu, kada je Marušić šutirao glavom, Mladost je uputila drugi udarac u okvir gola rivala. Mogao je Novi Pazar u nadoknadi i do trećeg gola, ali je Nikčević pogodio stativu.