Ninković pogodio za remi sa Danskom

Kvalifikacije za EP

Mlade srpske fudbalere u poslednjem kolu očekuje meč sa Makedonijom (10.septembra) u Kruševcu, a eventualni trijumf potvrdio bi plasman u doigravanje za prvenstvo Starog kontinenta

Strepela je mlada fudbalska reprezentacija Srbije do finiša meča sa Danskom. Utakmica u kojoj nam je bio potreban i remi da bi osigurali izgledne šanse za baraž Evropskog prvenstva 2013, nije se odvijala dobro po izabranike selektora Aleksandra Jankovića, ali je završena nerešeno 1:1.

Propuštane prilika Nemanje Kojića u prvom delu, kažnjena je golom Simona Makienoka, ali je sjajni banana udarac Nikole Ninkovića, koji je priliku dobio u 64. minutu, šest minuta pre kraja, doneo "orlićima" bod 1:0.

Srpske fudbalere u poslednjem kolu očekuje meč sa Makedonijom (10.septembra) u Kruševcu, a eventualni trijumf potvrdio bi plasman u doigravanje za prvenstvo Starog kontinenta.