POTPUNI DEBAKL JUNAJTEDA: Građani objasnili ko je GAZDA Mančestera! Haland i Foden uništili "crvene đavole"! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester sitija prosto su pregazili Mančester junajted u velikom derbiju Premijer lige rezultatom 6:3.

Blistali su Haland i Fil Foden sa po tri pogotka.

Foden je postigao vodeći gol u 8. minutu, potom je na scenu stupio Haland sa dva gola u 34. i 37 minutu.

Mančester Siti

Foden postiže četrvti gol za Siti u 44. minutu

Junajted je uspeo da smanji preko Entonija u 56. minutu

Onda na scenu ponovo stupaju Haland i Foden prvi u 67., a drugi u 74 minutu za potpuni debakl " crvenih đavola"

Katastrofu je samo ublažio Marsijal sa dva pogotka u finišu meča, najpre u 84. a potom i iz penala u 90. minutu.

Siti je na drugom mestu Premijer lige sa 20 bodova, dok je Junajted šesti sa osam bodova manje.

U narednom kolu Siti dočekuje Sautempton, a Junajted gostuje Evertonu.