SERGEJEV LACIO UNIŠTIO JOVIĆEVU FIORENTINU: Rimljani silni, Srbin DVOSTRUKI asistent! VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Lacija savladali su Fiorentinu na gostovanju rezultatom 4:0 u utakmici 9. kola Serije A.

Bio je ovo i okršaj dva srpska fudbalera Luke Jovića u dresu Fiorentine i Sergeja Milinkovića Savića koji nastupa za rimski klub.

Strelci za goste bili su u prvom poluvremenu Vecino u 11. i Zakanji u 25 minutu na asistenciju Sergeja Milinkovića Savića.

Lacio

Potpuni potom Fiorentine dogodio se u finišu meča.

Najpre je Luis Alberto u 85. minutu postigao treći gol, a onda je u 90. minut Ćiro Imobile postavio konačan rezultat na novu asistenciju srpskog reprezentativca Sergeja Milinkovića Savića.

Lacio je ovom pobedom izbio na treće mesto sa 20 bodova, tri manje od vodećeg Napolija, dok je Fiorentina tek 13. sa svega 9 bodova

Fudbaleri Lacija će u narednom kolu Serije A dočekati Udineze, dok će Fjorentina gostovati Lećeu.