JOVIĆ SE POVREDIO, VIOLI SAMO BOD: Remi Lećea i Fjorentine u Seriji A

SERIJA A

Fudbaleri Lećea i Fjorentine odigrali su nerešeno 1:1, u meču 10. kola italijanske Serije A.

Gosti iz Firence su do vođstva mogli u 38. minutu, ali je gol Artura Kabrala poništen zbog ofsajda.

Do kraja poluvremena prednost Lećeu donosi Asan Sisej golom u 43. minutu, dok je Fjorentina do boda došla pogotkom Kristijana Kuamea u 48. minutu.

Leće je u završnici meča ostao sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Antonino Galo.

Zbog povrede je u sedmom minutu utakmicu završio srpski fudbaler i član Fjorentine Luka Jović, a za goste je od 59. minuta igrao i Nikola Milenković.

Fjorentina je na 13. mestu Serije A sa 10 bodova, dok je Leće na 16. poziciji sa dva boda manje.

Naredni meč Fjorentina igra na svom terenu protiv Intera, a Leće gostuje Bolonji.