OVO JE MOGUĆE U NEMAČKOJ! FENJERAŠ POBEDIO LIDERA: Pantović promašio penal i dao utešni gol!

BUNDESLIGA

Ovo je moguće u Nemačkoj! Naime, fenjeraš je pobedio lidera u šampionatu: Bohum - Union Berlin 2:1.

Hofman je posle kornera bio najviši u skoku i doneo je prednost Bohumu u 43. minutu. Osei-Tutu je stvarao muke gostima, sjajan pokušaj u 62. minutu, ali lopta pogađa prečku. Ipak, na 2:0 povisuje ponovo Holtman u 71. minuta.

Odličnu šansu da vrati goste u igru imao je Miloš Pantović. Union je dobio penal u 78. minutu, ali golman Rieman brani udarac našeg internacionalca.

Pantović je, ipak, uspeo da se iskupi za neiskorišćeni jedanaesterac. Bivši fudbaler Bajern Minhena postiže gol u trećem minutu sudijske nadoknade, ali prekasno da bi se izbegao poraz.