GRIZMAN DOTUKAO BETIS U SEVILJI! Francuski internacionalac postigao oba gola za JORGANDŽIJE

LA LIGA

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su na gostovanju ekipu Betisa sa 2:1, u utakmici 11. kola španske Primere.

Tim iz Sevilje je do prednosti mogao da dodje u 48. minutu, ali je gol Luisa Enrikea poništen zbog ofsajda u kojem se prethodno našao Borha Iglesijas.

Šest minuta kasnije gosti dolaze do vodjstva preko Antoana Grizmana, a francuski napadač se u strelce upisuje i u 71. minutu.

Nabil Fekir je u 84. minutu postavio konačan rezultat, nakon što je postigao gol iz slobodnog udarca.

Atletiko Madrid posle sedme pobede zauzima treće mesto na tabeli Primere sa 23 boda, dok je Betis na petoj poziciji sa tri boda manje.

U narednom kolu madridski tim gostuje Kadizu, a Betis u San Sebastijanu igra protiv Real Sosijedada.