BEZ POBEDNIKA U SUBOTICI! Mladost GAT posle preokreta savladala Radnik

superliga srbije

Fudbaleri Spartaka i Mladosti odigrali su u Subotici nerešeno 1:1, u utakmici 16. kola Superlige Srbije.

Povela je Mladost pogotkom Nikole Jojića u 79. minutu, da bi izjednačenje Spartaku doneo Vladimir Vitorović golom u 87. minutu.

Obe ekipe su osvojile po 14 bodova i nalaze se na deobi 12. mesta na tabeli.

U narednom kolu Spartak će gostovati Radniku, dok će Mladost dočekati Radnički 1923.

Fudbaleri Mladosti GAT pobedili su danas na svom terenu Radnik sa 2:1, u meču 16. kola Super lige Srbije.

Poveo je Radnik golom Edina Rustemovića u 26. minutu, da bi preokret i pobedu Mladosti GAT doneli pogocima Srdjan Dimitrov u 48. i Aleksa Marušić u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Mladost GAT je zabeležila treću pobedu u prvenstvu i sa 13 bodova zauzima 15. mesto. Radnik je na poslednjoj, 16. poziciji sa pet poena.

U narednom kolu Mladost GAT će gostovati Vojvodini, dok će Radnik dočekati Spartak.