KOME TREBA LEVANDOVSKI? Osasuna povela, a Poljak isključen! Barselona sa igračem manje od preokreta (VIDEO)

la liga

Fudbaleri Barselone pobedili su Osasunu u Pamploni 2:1 u utakmici 14. kola španskog prvenstva.

Ova vest ne bi zvučala senzacionalno, da gosti sa "Nou Kampa" nisu posle pola sata igre ostali bez isključenog Roberta Levandovskog i to pri vođstvu domaćina!

Poljak je dobio drugi žuti karton i ostavio saigrače na cedilu. Ipak, izabranicima Ćavija to nije smetalo da naprave preokret.

Osasuna je povela već u šestom minutu preko Davida Garsije, a u drugom poluvremenu su Pedri i Rafinja pogocima u 48. i 85. minutu doneli trijumf Barsi.

Jeste domaćin imao duplo više šuteva na ovom meču, ali su gosti uspeli da osvoje ceo plen.

Barselona je sada pobegla Real Madridu i na prvenstvenu pauzu zbog Mundijala odlazi kao lider. Ćavijev tim ima 37 bodova, a aktuelni šampion 32 i meč manje, a odigraće ga u četvrtak protiv Kadiza.