MAGIJA U REŽIJI LUKE JOVIĆA! ZA SAMO 5 MINUTA NA TERENU NAPRAVIO ČUDO: Srpski golgeter se razgoropadio u pravi čas (VIDEO)

novi gol

Sjajno igra Luka Jović u poslednjih mesec dana! To je na svojoj koži osetila i ekipa Salernitane.

Srpski as ušao je u igru u 77. minut, a samo 5 minuta kasnije postigao je gol kojim je svom timu doneo pobedu - 2:1.

Saponara je sjajno asistirao Joviću koji se iskrao odbrani rivala i lagano savladao golmana gostiju za veliko slavlje u Firenci.

Gol možete da pogledate OVDE.

Što se preostalih srpski fudbalera tiče, Milenković je igrao 90 minuta, Terzić je na terenu proveo 20 minuta, dok je Radovanović kod Salernitane ušao u igru u 59. minutu.