IZDAO NAS JE JEDAN IGRAČ! Trener Rome pobesneo posle remija sa Sasuolom, POSEBNA izjava POSEBNOG!

SERIJA A

Roma je u gostima odigrala nerešeno sa Sasuolom na "Mapei" stadionu - 1:1.

"Vučica" je povela golom Ejbrahama u 80. minutu, ali umesto "zaključavanja" odbrane Rome, videli smo ekspresno izjednačenje u režiji Pinamontija u 85. minutu. Roma je tako ostala još jednom bez pobede, u prošlom kolu su izgubili od Lacija sa 1:0.

"Posebni" je pohvalio engleskog napadača, ali i okrivio jednog od igrača za gubitak bodova.

"Odigrali smo dobar meč, u našim granicama. Posle dva teška dana sa tužnim ljudima, tim je želeo da pobedi. Igrali su dobro i kontrolisali su igru protiv veoma teškog protivnika. Roma je izdana od strane igrača sa neprofesionalnim stavom", saopštio je Murinjo za DAZN.

Murinjo nije imenovao igrača, međutim italijanski mediji spekulišu kako se radi o Ibanjezu. Defanzivac nije ispratio Pinamontija danas, dok je Brazilac bio i krivac u derbij dela Kapitale kada je izgubio duel sa Andersenom što je za epilog imao gol Lacija.