BODOVI OSTAJU U LUČANIMA: RADIVOJEVIĆ I BOJOVIĆ ZA POBEDU MLADOSTI! Gosti iz Lazarevca lak plen

superliga srbije

Fudbaleri Mladosti pobedili su na svom terenu u Lučanima Kolubaru sa 2:0, u utakmici 19. kola Super lige Srbije, poslednjeg u jesenjem delu šampionata.

Mladost je povela u 31. minutu golom Vladimira Radivojevića, a pobedu je obezbedio Milan Bojović pogotkom u 62. minutu.

Bojović je u 56. minutu imao dobru priliku za gol, ali je promašio jedanaesterac.

Mladost će jesenji deo sezone završiti sa 18 bodova i trenutno je 12. na tabeli.

Kolubara ima 20 bodova na devetom mestu.

Kasnije igraju TSC - Radnički Niš i Vojvodina - Radnički 1923.

Posle utakmica 19. kola sledi pauza zbog Svetskog prvenstva u Kataru, koje počinje 20. novembra.