LIGA KUP: Mančester junajted, Notingem Forest i Čarlton u četvrtfinalu

ENGLESKI FUDBAL

Fudbaleri Mančester junajteda plasirali su se u četvrtfinale engleskog Liga kupa, pošto su na svom terenu pobedili Barnli sa 2:0.

Strelci za Junajted bili su Kristijan Eriksen u 27. i Markus Rašvord u 57. minutu.

Plasman u četvrtfinale obezbedio je i Notingem Forest, nakon što je u gostima savladao Blekburn sa 4:1.

Strelci za Notingem bili su Brenan Džonson iz penala u 13 i trećem minutu sudijske nadoknade vremena, Džesi Lingard u 54. i Taivo Avoniji u 79. minutu.

Gol za Blekburn postigao je Skot Varton u 43. minutu.

Čarlton je na svom terenu posle boljeg izvodjenja penala eliminisao Brajton ukupnim rezultatom 4:3, nakon što je regularni deo meča završen bez pogodaka.

Juče su se u četvrtfinale Liga kupa plasirali Lester, Njukasl, Sautempton i Vulverhempton.

U poslednjem meču osmine finala sutra se sastaju Mančester siti i Liverpul.