MITROVIĆ PROMAŠIO PENAL: Fulam slavio protiv Sautemptona i popeo se na sedmo mesto Premijer lige

Premijer liga

U okviru 18. kola Premijer lige, fudbaleri Fulama dočekali su Sautempton i slavili sa 2:1 (1:0).

Aleksandar Mitrović je ostao na 10 golova i nalazi se na četvrtom mestu najboljih strelaca Premijer lige.

Nažalost, srpski reprezentativac je u samom finišu meča promašio penal pri rezultatu 2:1 za svoj tim.

Srećom, to nije promenilo krajnji ishod, pošto je Fulam uspešno sačuvao prednost do kraja. Pobedu Fulamu je doneo Paninja u 87. minutu. Prethodno je domaćin poveo autogolom Džejmsa Varda Provsa u 32. minutu, a izjednačenje Sautemptonu je doneo isti igrač u 56. minutu.

Fulam je trenutno sedmi na tabeli sa 25 bodova, dok je Sautempton 20. sa 12 bodova.