MITROVIĆ HEROJ FULAMA: Srbin postigao jedini gol u pobedi nad Lesterom i izjednačio svoj rekord u Premijer ligi! VIDEO

Premijer liga

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović doneo je pobedu Fulamu na gostovanju Lesteru u utakmici 18. kola Premijer lige.

Srbin je postigao 11. gol u Premijer ligi ove sezone, čime je izjednačio svoj rekord po broju golova u prvenstvu Engleske. A prvenstvo je tek na polovini.

Mitrović je u 17. minutu doveo Fulam u vođstvo na gostovanju Lesteru, ispostavilo se da je to i konačan rezultat.

Srpski reprezentativac je na sjajan način grudima prizemljio pas od saigrača i potom matirao domaćeg golmana.

Mitrović je ovim golom izjednačio rekord u Premijer ligi, a trenutno je četvrti strelac lige.

01:42

Najbolji napadač Fulama je u 78. minutu potpuno nezasluženo dobio žuti karton, pa će propustiti narednu utakmicu. Mitrović je karton dobio zbog prigovora. Izborio je aut za svoj tim, ali je sudija dosudio loptu za Lester, što je iznerviralo Mitrogola. Fulam će u narednom kolu ugostiti Čelsi.

Fudbaleri Fulama u okviru 18. kola Premijer lige gostuju Lesteru na King Pauer stadionu.

Fulam je posle Svetskog prvenstva u Kataru vezao dve pobede i trenutno je na osmom mestu sa 25 bodova. Lester je posle Mundijala vezao dva poraza i sa 17 bodova zauzima 13. poziciju.

Aleksandar Mitrović je u pobedi Fulama nad Sautemptonom 2:1 promašio penal u poslednjim minutama utakmice, pa je ostao na 10 golova u Premijer ligi ove sezone.