ĐURIČIĆ STRELAC U PODELI PLENA: Remi Specije i Atalante, nerešeno i u duelu Torina i Verone

SERIJA A

Fudbaleri Specije i Atalante odigrali su danas u Speciji nerešeno 2:2, u meču 16. kola italijanske serije A.Strelci za Speciju bili su Emanuel Giasi u osmom i Mbala Nzola u 31. minutu.

Golove za Atalantu postigli su Rasmus Hojlund u 77. i Mario Pašalić u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Specija je 17. na tabeli sa 14 poena, a Atalanta je na šestoj poziciji sa 28 bodova.

U narednom kolu, Specija će dočekati Leće, dok će Atalanta gostovati Bolonji.

U istom terminu, Torino i Verona su u Torinu odigrali nerešeno 1:1.

Povela je Verona golom Milana Đuričića u 45. minutu, da bi izjednačenje Torinu doneo Aleksej Mirančuk golom u 64. minutu.

Torino je deveti sa 22 boda, a Verona je na poslednjem, 20. mestu sa šest poena.

U sledećem kolu, Torino će gostovati Salernitani, dok će Verona ugostiti Kremoneze.