TRI GOLA ZA 38 MINUTA I TROFEJ! Luis Suarez i Gremio osvojili Super kup, Urugvajac postigao het-trik na debiju (VIDEO)

VELIKI USPEH

Fudbaleri Gremija osvojili su brazilski regionalni Super kup pobedom protiv Sao Luiza sa 4:1, a tri gola na debiju za klub iz Porto Alegrea postigao je Luis Suares.

Luis Suarez

Suares je za 38 minuta u prvom poluvremenu ostvario het-trik, a zatim je zamenjen u drugom delu igre.

Čuveni urugvajski napadač debitovao je za Gremio i osvojio trofej u utakmici koju su igrali šampion i osvajač Kupa države Rio Grande do Sul.

To je njegov prvi het-trik još od 2013. godine, kada je igrao za Liverpul protiv Noriča.

Luis Suarez

Suares je krajem decembra prešao u Gremio iz urugvajskog Nasionala i potpisao je ugovor na dve godine.

Gremio će ove sezone igrati u brazilskoj Seriji A, pošto je prošle sezone uspeo da izbori plasman iz Serije B.