MOTIKA DONEO POBEDU ZVEZDI: Crveno-beli savladali Nefči na pripremama u Antaliji! VIDEO

turska

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Nefči iz Azerbejdžana na pripremama u Turskoj rezultatom 1:0

Strelac jedinog gola za crveno- bele bio je Nemanja Motika u 4. minutu. Posle lepe kontre, Kangva je asistirao, a Motika pogodio za 1:0

Zvezda je igrala u kombinovanom sastavu bez Aleksandra Pešića, Mirka Ivanića i Aleksandra Kataija. u postavi:

Borjan- Gobeljić, Pankov, Milunović, Rodić- Mijailović, Srnić- Kangva, Motika, Mitrović- Mijatović.

Trener Crvene zvezde Miloš Milojević na poluvremenu je napravio trostruku izmenu, Sanogo, Ibrahim i Vasiljević su zamenili Mijailovića, Mijatovića i Borjana.

Milojević je na isteku sata igre napravio nove promene, pa je Zvezda do kraja igrala u sastavu: Vasiljević, Azarov, L. Nikolić, Leković, Eraković, Sanogo, V. Nikolić, Krstičić, Mituljikić, Prucev i Ibrahim.

Zvezda je dominirala tokom cele utakmice i utisak je da je morala ubedljivije da pobedi ako uzmemo u obzir broj propuštenih prilika, ali Milojevića danas posebno mogu da raduju dobra izdanja Motike i Stefana Mitrovića koji su bili izrazito opasni, posebno u prvom poluvremenu.

Ovo je bila druga pobeda crveno-belih na pripremama u Turskoj nakon što su u prvom meču savladali poljsku Lehiju sa 3:1.

Naredni pripremni meč Zvezda će odigrati u subotu protiv slovenačkog Kopra.