KAKAV DEBI RONALDA, DVA GOLA ZA POLUVREME: Mesi mu zagorčao početak nove stranice karijere! Nejmar se žestoko obrukao! VIDEO

Spektakl u Rijadu

Kristijano Ronaldo je konačno debitovao z Saudijskoj Arabiji.

Portugalac je bio starter u timu koji je kombinacija dva najbolja tima iz ove zemlje, Al Nasr i Al Hilal, a u prijateljskoj utakmici igra protiv Pari Sen Žermena.

Utakmica je završena rezultatom 5:4 za francuski tim. Ronaldu i Mesiju je ovo bio 38. međusobni meč.

Golove za PSŽ su postigli Mesi u 3. minutu, Markinjos u 45., Ramos u 53., Mbape u 60. i Ekitike u 77. minutu.

Golove za Rijad Stars postigli su Ronaldo u 33. u 45+5. minutu, Jang Hjun So u 57. i Taliska u 94. minutu

I već na startu meča koji se igra u Rijadu šok.

Lionel Mesi je već u 3. minutu postigao gol.

Na odgovor Ronalda se čekalo 30-tak minuta. U 34. minutu Kristijano Ronaldo je iskoristio penal, posle prekršaja Kejlora Navasa i doneo izjednačenje - 1:1.

PSŽ je ponovo poveo golom Markinjoša u 43. minutu.

Potom se Nejmar se žestoko obrukao, promašio je penal, tako što je mlako šutirao i bukvalno dodao loptu protivničkom golmanu.

To je kaznio Ronaldo koji je u nadoknadi prvog poluvremena postigao izjednačujući gol nakon odbitka za 2:2