ĐAVOLI I PEVCI SILNI: Totenhem i Mančester junajted u osmini finala FA kupa

FA KUP

Fudbaleri Totenhema plasirali su se večeras u osminu finala engleskog FA kupa, pošto su u gostima pobedili Preston sa 3:0.

Strelci za Totenhem bili su Son Heung-Min u 50. i 69. i Arnaut Dandžuma u 87. minutu.

Dandžuma je uspeo da postigne gol u svom prvom nastupu za Totenhem, nakon što je u London ove nedelje stigao iz Viljareala.

Ranije danas, plasman u osminu finala izborili su i Lester, Lids, Bristol siti i Sautempton.

U duelima Fulam-Sanderled, Ipsvič-Barnli, Blekburn-Birmingem, Luton-Grimzbi i Šefild venzdej-Flitvud rezultat je bio nerešen i igraće nove mečeve.

Mančester junajted

Mančester junajted savladao je drugoligaša Riding u okviru šesnaestine finala FA kupa rezultatom 3:1.

Dva pogotka postigao je Kazemiro u 54. i 58. minutu, dok je treći gol postigao Fred u 66. minutu.

Počasni gol za goste postigao je Mbenge u 72. minutu

Riding je od 65. minuta igrao sa igračem manje, pošto je zbog dva žuta kartona isključen Endi Kerol