MITROVIĆ ASISTENT, FULAM IDE DALJE: Srpski golgeter se istakao u pobedi, pa završio u reklamama! VIDEO

FA kup

Fudbaleri Fulama plasirali su se u osminu finalu FA Kupa Engleske.

Oni su u ponovljenoj utakmici šesnaestine finala FA Kupa savladali Sanderlend sa 3:2.

Tim Aleksandra Mitrovića nije uspeo da iskoristi prednost domaćeg terena u prvoj utakmici, a pošto je utakmica završena nerešenim ishodom (1:1), po pravilima u drugoj utakmici mora da gostuje.

Srpski reprezentativac je ovaj meč počeo sa klupe.

Mitrović je ušao u igru u nastavku utakmice u 46. minutu umesto strelca prvog gola Karlosa Viniusa.

Srpskom golgeteru nije trebalo puno da se istakne. On je asistirao Pereiri za drugi gol Fulama u 59. minutu.

Nakon toga s previše zagledao pa se sapleo o reklame koje su stajale blizu linije.

Nadu Sanderelendu vratio je Klark u 77. minutu

Treći pogodak za Fulam postigao je Kurzava u 83. minutu i rešio sve dileme.

Počasni gol za Sanderlend postigao je Benet u 90. minutu.

Fulam će u osmini finala FA Kupa dočekati Lids.

Nedavno je za Fulam potpisao i Saša Lukić, ali srpski reprezentativac nije igrao pošto nije registrovan za FA Kup.