SRPSKI "OKRŠAJ" PRIPAO JUVENTUSU! Velikan iz Torina slavio minimalnim rezultatom, Vlahoviću PONIŠTEN GOL!

serija a

U okviru 22. kola Serije A, fudbaleri Juventusa pobedili su na svom stadionu ekipu Fiorentine minimalnim rezultatom.

Rezultat bi bio drugačiji da je u 58. minutu srpskom asu Dušanu Vlahoviću priznat gol.

Sudija se konsultovao sa VAR sobom, da bi potom poništio pogodak, jer se srpski napadač našao u ofsajd poziciji.

Posle dužeg vremena, Juve je u prošlom kolu pobedio Salernitanu rezultatom 3:0, a veliku ulogu na tom meču imao je Dušan Vlahović koji je postigao dva gola i upisao jednu asistenciju.

Srpski napadač želi i danas na nastavi svoju golgetersku seriju, i to protiv tima u kom igraju čak tri srpska reprezentativca.

Bivši štoper Partizana Nikola Milenković našao se u startnoj postavi, dok su na klupi Luka Jović i Aleksa Terzić.

Sa druge strane, od prvog minuta na terenu će se naći Dušan Vlahović i Filip Kostić.

Na poslednjih pet duela ovih timova viđene Juventus je slavio tri puta, jednom je bilo nerešeno i jednom je Fiorentina pobedila.