HRABRA SAMPDORIJA ODOLELA INTERU! Stankovićev tim pokazao zube favoritu, bez golova u zanimljivoj utakmici!

serija a

Na stadionu "Luiđi Feraris", bodove su podelili fudbaleri Sampdorije i Intera, koji su u utakmici 22. kola Serije A odigrali nerešeno - 0:0.

Izabranici Dejana Stankovića hrabro su istrčali na teren, i od prvog minuta pokazali zube favorizovanom Interu, koji nije mogao da razvije svoju prepoznatljivu igru i dođe do lakih bodova.

Gosti su bili najbliži golu u 78. i 83. minutu, kada je odlične prilike imao Hakan Čalhanoglu.

Inter se trenutno nalazi na drugoj poziciji na tabeli sa 15 bodova manje u odnosu na prvoplasirani Napoli, dok je Sampdorija preposlednja sa 11 osvojenih bodova.