NEZAPAMĆENA LUDNICA U PREMIJER LIGI! Da li je ovo NAJNEVEROVATNIJI GOL ZA POBEDU?! Evropa u neverici gleda (VIDEO)

HAOS!

Fudbaleri Arsenala napravili su veliki preokret protiv Aston Vile i stigli su do pobede rezultatom 4:2 i bodova koji bi mogli da imaju veliki uticaj na trku za titulu.

Lider Premijer lige u poslednje vreme ne beleži najbolje rezultate što je dovelo do toga da Mančester siti stigne na jednak broj bodova i ozbiljno zapreti ekipi iz Londona u trci za titulu.

Arsenal je na poslednje tri utakmice osvojio samo jedan bod, a gostovanje u Birmingemu nije dobro počelo.

Oli Votkins je doneo prednost Aston Vili u 5. minutu, Bukajo Saka je izjednačio u 16, ali je Kutinjo u 31. minutu vratio domaćina u vođstvo.

Zinčenko je izjednačio u 61. minutu, a kada je delovalo da će ekipe osvojiti po bod, videli smo gol kakav je zaista prava retkost.

Na ovakvom nivou se ne pamti puno sličnih situacija.

Sudija Huper je odredio da će se igrati sedam minuta nadoknadnog vremena, a u 93. minutu, Žoržinjo je snažno šutirao sa distance.

Lopta je pogodila prečku, a zatim se odbila u glavu golmana Emilijana Martineza i odbila se u gol.

Tako je upisan autogol kontroverznom čuvaru mreže, poznatom najviše po skandaloznim ispadima tokom i nakon Svetskog prvenstva u Kataru.

Arsenal je uspeo i da potvrdi pobedu, pošto je Gabrijel Martineli bio strelac u 98. minutu.