STANKOVIĆ NE VERUJE ŠTA MU SE DEŠAVA: Sampdorija promašila PENAL za preokret pa izgubila u 90. minutu!

SERIJA A

Fudbaleri Sampdorije poraženi su od Bolonju, u meču 23. kola italijanske Serije A. rezultatom 1:2

Sampdorija, koju sa klupe predvodi Dejan Stanković, pretposlednja je na tabeli sa 11 bodova, osam manje od Specije, koja je poslednja iznad crte

Bolonja je bolje počela ovaj meč, povela u 27. minutu preko Sorijana i to vođstvo čuvala sve do 68. minuta.

Tada su usledila dva penala zaSampdoriju u roku od samo tri minuta.

Oba je izveo Sabiri, prvi je realizovao, ali drugi udarac zaustavio je Skorupski. odbranio jedanaesterac.

Dejan Stanković

Stanković se okrenuo, nije mogao da ni da gleda izvođenje oba jedanaesterca

Do kraja susreta, oba tima su jurila pobedu, a do nje je stigla Bolonja, zahvaljujući Orsoloniju, koji je u 90. minutu posle solo akcije sjajno pogodio mrežu Audera.

VAR je gotovo četiri minuta proveravao ovaj pogodak i na kraju ga priznao za pobedu gostiju.

Bolonja se ovim trijumfom popela na sedmo mesto, koje drži sa 32 boda i ima dva više od Torina i Udinezea, uz utakmicu više.