JEZIVA SCENA U LONDONU: Kapitenu Čelsija vadili JEZIK usred meča, HITNO prebačen u bolnicu! UZNEMIRUJUĆI VIDEO

JEZIVO

Fudbaleri Sautemptona zabeležili iznenađuju pobedu protiv favorizovanog Čelsija rezultatom 1:0 u 24. kolu Premijer lige.

Nažalost utakmica je ostala u senci jezivog događa koji se desio u 74. minuta, a zbog kog je kapiten domaće ekipe hitno prebačen u bolnicu.

U 74. minutu meča Cezar Aspilikueta je pokušao glavom da spreči opasnost pred svojimgolom, ali je baš u tom momentu napadač gostiju pokušao da na spektakularan način dođe do pogotka.

Seku Mara je pokušao da izvede "makazice" i tom prilikom je nokautirao kapitena Čelsija.

Na terenu je nastala totalna pometnja, igrači obe ekipe su odmah krenuli da dozivaju medicnski tim, vidno uznemireni.

Odbrambeni igrač je ležao na terenu onesvešćen, dok je na "Stamford bridžu" nastao muk,

Aspilikueta je iznet na nosilima i hitno prebačen u bolnicu, a vesti o njegovom stanju i dalje nema.

Napadač Sautemptona je zbog ove situacije dobio žuti karton, posle provere u VAR sobi.