OPŠTA LUDNICA I MAGIJA MESIJA U 95. MINUTU! PSŽ prosuo 2:0, pa do 87. minuta GUBIO! Argentinac LEPOTICOM doneo pobedu! (VIDEO)

FRANCUSKA

Fudbaleri Pari Sen Žermena ostvarili su pobedu protiv Lila rezultatom 4:3 na neverovatan način.

Trijumf Parižanima doneo je Lionel Mesi pogotkom iz slobodnog udarca u 95. minutu.

Uživala je publika na "Parku Prinčeva" u Parizu, ali se potom i nervirala, jer je PSŽ ispustio prednost od 2:0 do koje je stigao golovima Kilijana Mbapea u 11. i Nejmara u 17. minutu.

Bafode Dijakite je bio strelac gola za Lil u 24. minutu, a izjednačenje je doneo Džonatan Dejvid u 58. minutu utakmice.

Brzo su stvari postale katastrofalne po domaćina i aktuelnog lidera prvenstva pošto je Džonatan Bamba doneo prednost gostima u 69. minutu.

Meč je ušao u dramatičan finiš, a u takvom je PSŽ nekako uspeo da se vrati praktično sa ivice provalije.

Mbape je u 87. minutu izjednačio na 3:3, a onda je usledila majstorija Argentinca.

Mesi je loptu u 95. minutu poslao pored živog zida, a ona se od stative odbila u gol gostiju.

PSŽ je prvi na tabeli francuskog prvenstva sa 57 bodova, dok je Lil na šestoj poziciji sa 41 bodom.