IMA NADE ZA SRPSKI FUDBAL! Fantastičan meč u Novom Sadu: Vojvodina i Čukarički ODUŠEVILI publiku! Drama pripala domaćinu!

superliga srbije

Fantastična utakmica odigrana je u Novom Sadu u 26. kolu Superlige Srbije.

Vojvodina je u derbiju kola savladala Čukarički sa 3:2, a utakmica je pokazala da srpski fudbal ipak ima svetlu budućnost.

Gledali smo sjajan meč.

Vojvodina

Vojvodina je na poluvremenu vodila sa 2:0, brzim golovima Zukića u 5. i Nikolića u 14. minutu.

Međutim gostima sa Banovog Brda nije palo na pamet da se predaju.

Čukarički je golovima Tošića u 66. i Pankova u 72, minutu vratio meč u egal.

Pobedu Vojvodini i erupciju oduševljenja na Karađorđu doneo je Lazarević u 82. minutu

Vojvodina

Vojvodina sada ima 46 bodova na petom mestu na tabeli, četiri boda manje od trećeplasiranog Čukaričkog koji ima 50 bodova.

Očekuje nas velika bitka za evropske vize do kraja sezone.

Fudbaleri Vojvodine će u narednom kolu Super lige Srbije gostovati Javoru, dok će Čukarički dočekati Voždovac.