SVRAKE SLAVILE SA PENALA U NADOKNADI: Njukasl pobedio Notingem Forest na gostovanju

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Njukasla pobedili su večeras na gostujućem terenu Notingem Forest sa 2:1, u utakmici 28. kola Premijer lige.

Notingem Forest poveo je golom koji je Emanuel Denis postigao u 26. minutu, a izjednačio je Aleksander Isak u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Pobedu Njukaslu doneo je Isak svojim drugim golom na utakmici u trećem minutu nadoknade vremena iz jedanaesterca. Jedanaesterac je dosuđen pošto je Musa Nijakate igrao rukom u kaznenom prostoru.

Njukasl je ostvario drugu uzastopnu pobedu, ukupno 12. u ligi i peti je na tabeli sa 47 bodova, bodom manje i utakmicom manje od Totenhema na četvrtom mestu koje vodi u Ligu šampiona.

Notingem Forest je nastavio niz bez pobede, a posle 13. poraza zauzima 14. mesto na tabeli sa 26 bodova.