RONALDO ODUŠEVIO SVE NESEBIČNIM POTEZOM: Kristijano postigao golčinu iz slobodnjaka, pa napravio GEST o kome se priča! VIDEO

kolegijalno

Kristijano Ronaldo postigao je pogodak u pobedi svog Al Nasra protiv Abhe u šampionatu Saudijske Arabije sa 2:1 posle preokreta.

Ronaldo nije samo zbog gola bio u centru pažnje, već jednim drugim nesebičnim potezom.

Ronaldo je najpre u 79. minutu postigao golčinu iz slobodnjaka za izjednačenje, da bi nekoliko trenutaka kasnije sve oduševio jednim potezom.

Naime, igrao se 86. minut kada je Al Nasr dobio penal i svi su očekivali da će upravo Ronaldo šutirati. međutim, on je loptu dao saigraču Taliski koji je doneo preokret.

A razlog takvog poteza je Taliskina trka za najboljeg strelca lige sa Hamdalahom iz vodećeg tima Al Itihada. Ronaldov saigrač sada ima 14 golova, rival jedan više (15), dok je Portugalac ostao na devet.